Obserwujący

sobota, 14 września 2013

Testowanie szarpaka polarowego firmy WOOF

Firma WOOF wysłała mi szarpaka polarowego do testów. Był bardzo starannie wykonany, biało-niebieski, tak zwana "ośmiornica", ładnie się prezentował. Jednak wygląd to nie wszystko, szarpak musiał zmierzyć się z zębami Negry :) Gosia z Manią przyjechała do mnie na osiedle, wzięłam Negrę i poszłyśmy na górkę. Jak tylko Negra zobaczyła szarpak zaczęła skakać, szczekać i się cieszyć. Potem zaczęła szarpać, warczeć i wariować, myślałam, że go rozerwie, ale wytrzymał wszystko. Mania również przeciągała się szarpakiem i tak mocno trzymała, że aż zawisała w powietrzu :P No to kilka zdjęć.

Szarpak bardzo rozciągliwy, wytrzymały, ale zarazem miękki więc psy chętnie się bawią. Bardzo miło współpracowało mi się z tą firmą. Polecam


4 komentarze:

 1. Ostatnio także zaopatrzyłam się w szarpaki tej firmy i są fantastyczne!
  Cudowne zdjęcia =)
  Widać, że Nerga kocha się szarpać <3

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń
 2. Negra się szarpie a moja Mania lata na nim :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm też się zastanawiam nad współpracą z tą firmą.
  Praktycznie już wcześciej zadecydowałam że jednak będę współpracować, no ale bym musiała za przesyłkę zapłacić. Niby 10zł, ale chcę to przeznaczyć na szkolenie Fado.
  Nie wiem. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na prawdę polecam, 10zł to nie jest tak dużo, a szarpak się przydaje, choćby jako nagroda :D Również pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń